Трудовий архів

Кагарлицького району

Київської області

a

Послуги

Перелік послуг:

1. Виконання тематичних запитів фізичних та юридичних осіб :

    - виготовлення копій архівних документів.

2. Запити соціально - правового характеру :

    - довідки про підтвердження трудового ( пільгового ) стажу роботи;

    - довідки про нарахування заробітної плати для обчислення та перерахування      пенсії.

Запити соціально - правового характеру виконуються на платній основі, згідно прейскуранту цін на роботи ( послуги ) у сфері використання архівних документів. Термін виконання запитів до 30 днів з дня реєстрації заяви.

     Архів надає практичну та методичну допомогу з питань ведення діловодства та архівної справи установам, організаціям та підприємствам району, надає консультації громадянам щодо місцезнаходження документів ліквідованих, реорганізованих чи інших підприємств, установ та організацій та ін.Перелік запитів, що виконуються архівом:

    Архів виконує запити :

соціально - правові ( довідки про заробітну плату для обчислення та перерахування пенсій, підтвердження трудового та пільгового стажу роботи, копії наказів, особових карток, особових рахунків,копії документів, які підтверджують перебування в Чорнобильській зоні ).

 

 Запити соціально - правового характері виконуються на платній основі, згідно поданих заяв, при можливості в день подання заяви. Термін виконання запитів - 1 місяць з дня реєстрації заяви або листа.

    Формою відповіді на запит є архівна довідка, або, якщо цього потребує запит, архівна копія, витяг з документа.Характеристика основних видів запитів:

    Відповідно до Закону України " Про звернення громадян " відповіді на запити надаються архівом протягом місяця і в залежності від результатів пошуку - архівна довідка, або негативна відповідь, якщо відповідних документів в архіві не виявлено.

   Запити інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної Війни 1941 - 1945 р.р., праці, непрацездатних осіб та осіб, які постраждали в наслідок аварії на Чорнобильській АЕС та інших осіб, що потребують соціального захисту та підтримки - виконуються в першу чергу, і по можливості, терміново.

Архів надає консультації на особистому прийомі та по телефону.Консультації стосуються таких питань :

    місцезнаходження документів ліквідованих чи реорганізованих організацій;

    місцезнаходження документів профільних архівів .
Інформація про консультації, що надаються:

Відомості про стаж роботи та зарплату, які зберігаються в документах з особового складу, ( наказах з особового складу, особових рахунках, відомостях про нарахування заробітної плати ) зберігаються в архівах установ, підприємств, організацій 75 років і не підлягають передаванню в архівний віддфл. Тобто ці документиможуть зберігатися в установах, підприємствах і органазаціях, що продовжують існувати.

    Якщо установа ліквідована, то потрібно звертатися в КП " Трудовий архів Кагарлицького району ", що знаходиться в приміщення Райвійськомату.